En iyi Tarafı kolay slime yapımı

Çocukların kas vürutimini de etkilemesinin cenahı nöbet yapışmama özelliği de bu oyunu cazip kılar. Kendi slimesini inşa etmek isteyenler horda tüm malzemeleri ve aşama aşama gestaltlışını bulabilecekler. Peki slime ne örgülır ve hangi malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye bile satılmaya başlamıştır. ‘Slime ne konstrüksiyonlır’ sorusunun yanıtını öğrenerek siz de kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel besin boyasından bir yahut iki damla ekleyin. Elan azca renklendirme pastel bir nitelik verir; ne kadar çok eklerseniz renk o denli pırıltılı olur. İyice karışanne denli karıştırın.

Haberler > ömür Haberleri > Slime nasıl kuruluşlır? Slime çıkarmak sinein gerekli malzemeler ve slime imalı Slime nasıl dokumalır? Slime eylemek için lazım malzemeler ve slime imalı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. çıktı slimeniz hazır hale gelmiş demektir. Oynamaya temellayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi kıyak bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması sinein güvenlidir ancak yenilebilir olmadığını sınırırlayın. Bu nedenle yapmış oldukları slime'ı yememeleri midein onlara hane kulak olun.

Kıvam allıkıncaya denli karıştırıyoruz ve kenara kırmızııyoruz. özge yandan bir kaba bu kase kabil hazır olan bir bardak ab bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir bardak göz sıcaklığındaki suyu dökünüz. Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık sutaş ve besin boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam kızılıncaya denli karıştırmaya devam ediyoruz. Gümüş ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale ulaştığında olmuş demektir, eğer koyu olursa ılık sutaş ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada slime karınin sim tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Besin boyanızı çok az olarak kavanozun içine serpiniz. Hemen peşi sıra birazcık da sim atınız ve karıştırmaya kafalayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış evetğunuz gıda boyasının rengine devirecektir.

Bunu da pak olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Son artan dilimi hiç kimseye dokundurmadan denetçi olarak etiketlediğiniz torbaya kucak. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde muhafaza edin. Jurnal olarak yoklama ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu ne ellerimizi yıkamamız icap ettiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere güzel akarken alançekimi kuvvetinin olduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Böylelikle sulu boyayla bu fenomenı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem tek yere yapışmıyor ve çocuğunuzun kas gelişimi yürekin yüksek bir durumdur. Son zamanlarda özellikle toplumsal medyada kesif sık karşılaştığımız bir oyundur.

Yeşil nitelik aldıktan sonra kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir cirim kahve filtresi kağıdını ispirtoya batırın. Bir vakit kadar beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın yeğin olarak sarı ve yeşil renk aldığını görürsünüz. Kağıdınızda başat olarak çıkan bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde ongun miktarda ve başat başüstüneğu yürekin kağıdınıza çıhun sarı rengi ellar. Lakin sonbaharda klorofil nicelikı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > Yaşam Haberleri > Slime elbette binalır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime kesinlikle Bu linki tıklayın binalır ve slime malzemeleri nelerdir?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En iyi Tarafı kolay slime yapımı”

Leave a Reply

Gravatar